Profile PCV

Profile PCV

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE WWW.ALUPLAST.COM.PL

 

OD O1.08.2008 WPROWADZAMY W MIEJSCE PROFILU IDEAL 2000 /TRZYKOMOROWY/ PROFIL IDEAL 4000 STANDARD /PIĘCIOKOMOROWY-skrzydło płaskie od zewnątrz/ CENA POZOSTAJE NA POZIOMIE PROFILU TRZYKOMOROWEGO ,CZYLI LEPSZY PROFIL PO "STAREJ" CENIE


UWAGA: OD 01.02.2008 FIRMA ALUPLAST/producent poniższych profili pcv/ WPROWADZIłA PROFILE BEZ DOMIESZKI OłOWIU /tzw bezołowiowe- na bazie stabilizatorów wapniowo cynkowych/

 

Paleta profili z tworzyw sztucznych serii IDEAL INTERTEC oferuje indywidualne możliwości nadawania kształtu. Zależnie od charakteru budowli można wybierać pomiędzy wersją skrzydła i ościeżnicy o powierzchniach leżących w jednej płaszczyźnie a wersją z płaszczyznami przesuniętymi względem siebie.
Różnorodne szerokości powierzchni widocznych i różna głębokość zabudowy (od 50 do 80 mm) oraz szeroki program profili dodatkowych umożliwiają rozwiązania specyficzne dla danego obiektu.

,Ideal 2000 Maszrol


System o szerokości 60 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, trzykomorowy

System ten określany jest mianem „klasyka” wśród produktów aluplast. Sztywność profilu pozwala na wykonanie i prawidłowe działanie okien o przeróżnych kształtach i funkcjach. Posiada wiele wariantów systemowych zestawień z przesuniętymi względem siebie powierzchniami skrzydła i ościeżnicy (wariant niezlicowany), z powierzchnią zewnętrzną leżącą w połowie grubości przylgi ościeżnicy (wariant półzlicowany) i z leżącymi w jednej płaszczyźnie powierzchniami zewnętrznymi skrzydła i ościeżnicy (wariant zlicowany). Odpowiedzią na zapotrzebownie klientów ceniących sobie względy estetyczne jest wersja Round-line o zaokrąglonych krawędziach (z zaokrągloną ościeżnicą, skrzydłem, słupkiem i listwą przyszybową).

ideal 4000

System pięciokomorowy o głębokości zabudowy 70 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym

W pełni rozwinięta technologia rodziny Ideal. Konstrukcja trzy- do pięciokomorowa i głębokość zabudowy 70 mm zapewniają dobrą izolację termiczna i akustyczną. System dostępny w wersji półzlicowanej i zlicowanej. Poza spełnianiem najbardziej rygorystycznych norm o ochronie ciepła system IDEAL 4000 cechuje nowoczesne wzornictwo, odpowiadające najnowszym trendom panującym na rynku okiennym. Zaokrąglone linie nadają oknom nowoczesny i harmonijny wygląd.

.PROFIL PIĘCIOKOMOROWY IDEAL 4000 STANDARD-zdjęcie obok- /wprowadzony od 01.08.2008 w miejsce profilu trzykomorowego Ideal 2000/ W TEJ SAMEJ CENIE CO TRZYKOMOROWY,CZYLI -LEPSZY PROFIL PO "STAREJ" CENIE

IDEAL 5000

System o szerokości 70 mm, z uszczelnieniem środkowym, pięciokomorowy.

System o szerokości 70 mm, z uszczelnieniem środkowym, pięciokomorowy. System ideal 5000 to profile, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o szerokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Pięciokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Są to profile z uszczelnieniem środkowym, gdzie dzięki występowaniu trzeciej uszczelki wydzielona została tzw. sucha komora, w której pracują okucia, co wpływa na ich trwałość.

IDEAL 6000

.System o szerokości 80 mm, z uszczelnieniem środkowym, sześciokomorowy

Doskonałe parametry techniczne i niepowtarzalny styl

System Ideal 6000 jest nowatorskim rozwiązaniem, przy projektowaniu którego szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu. Delikatne zaokrąglenia ramy, skrzydła i listwy przyszybowej dają możliwość tworzenia okien spełniających nie tylko wszystkie wymagania funkcjonalne, ale również zaspokajających najbardziej wyrafinowane gusta. Najwyższej klasy sześciokomorowy profil i szerokość 80 mm pozwala natomiast na uzyskanie znacznie podwyższonych parametrów izolacyjności termicznej. Dzięki układowi komór wewnątrzprofilowych, trzem uszczelkom oraz użyciu szyb termoizolacyjnych istnieje możliwość znacznego zredukowania strat energii cieplnej. Są to profile z uszczelnieniem środkowym, gdzie dzięki występowaniu trzeciej uszczelki wydzielona została tzw. sucha komora, w której pracują okucia, co wpływa na ich trwałość.